KONST / Litografier / Litografisk affisch 16197221
*
nr 1619 7221
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 20:14:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 21:03:51
1
1.500 kr
12/5 17:43:14
1
2.600 kr
13/5 12:43:37
2
3.200 kr
13/5 19:40:38
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch oramat löst blad pablo picasso picasso
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Litografisk affisch
nr 1619 7221
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 3.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/5 21:03:51 | 1 | 1.500 kr |
| 12/5 17:43:14 | 1 | 2.600 kr |
| 13/5 12:43:37 | 2 | 3.200 kr |
| 13/5 19:40:38 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch oramat löst blad pablo picasso picasso
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



