KONST / Litografier / Litografisk affisch 16197221
*
nr 1619 7221
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 20:14:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 21:03:51
1
1.500 kr
12/5 17:43:14
1
2.600 kr
13/5 12:43:37
2
3.200 kr
13/5 19:40:38
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch oramat löst blad pablo picasso picasso
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:29
*
Litografisk affisch
nr 1619 7221
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 3.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/5 21:03:51 | 1 | 1.500 kr |
| 12/5 17:43:14 | 1 | 2.600 kr |
| 13/5 12:43:37 | 2 | 3.200 kr |
| 13/5 19:40:38 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch oramat löst blad pablo picasso picasso
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:29



